Spousta z vás aktuálně asi kouká a říká si, co to sakra je? Vypadá to jako Simpsonovi, ale Simpsonovi to nejsou. Že by se nám vracela Futurama? Nene nic takového, to jen tatíček Groening uznal, že je na čase přijít s něčím novým a originálním. A že bylo na čase! Disenchantment je tedy žhavou novinkou Matta Groeninga zaměřenou na fantasy a vše okolo něj!

Bean, Elfo a Luci

Diváci se v této nové sérii podívají do kouzelného (i když trochu šíleného), středověkého světa Dreamlandu a budou doprovázet princeznu Bean (známou to ochmelku) na její cestě za dobrodružstvím. Ta v tom samozřejmě nebude sama a po boku jí neustále bude její trošku střelený skřetoelf Elfo (za mě El Barto) a osobní démon Luci.

Že to zní už tak dost zajímavě? No tak to si pište, po cestě si totiž podají všechna možná fantasy klišé a budou si tak utahovat ze všech hlavních tahounů tohoto žánru. Počítejte tak s narážkami na Hry o Trůny, Pána Prstenů, Excalibr a další.

O to zajímavější pak je, že celý seriál bude zaměřen více na dospělé publikum a tak se údajně dočkáme i sexu, drsného násilí, sprosté mluvy a spousty dalších adult only žertíků. O animace se pak postará Rough Draft Studios na jehož práci se můžete podívat v teaseru níže.

Takže co říkáte? Dáte Disenchantment šanci?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit