A my se tak můžeme těšit na nová dobrodružství, stavbu vesnice, ale i spoustu jiných vychytávek. Jo tak nějak zní oficiální oznámení prvního placeného datadisku k jedné z nejunikátnějších her posledních let.

From the Ashes vás vrhne zpět do malebného (ikdyž válkou zničeného) světa Kingdom Come a vy se tak zhostíte role správce vesnice Přibyslavice. Ta vám byla dána darem za vaše činy a ruku v ruce s tím jde samozřejmě i řada povinností. Nečekejte jen pouhou výstavbu nových budov, ale i rozsuzování sporů, shánění pracovníků a spousty dalších věcí, které by měl správný správce zastávat.

Jak to tak tedy vypadá, tvůrci hry opravdu naslouchají požadavkům fanoušků (vlastní bydlení byla jedna z nejvíce žádaných funkcí hry) a aby toho nebylo málo, přidávají i nový herní mód (na rozdíl od DLC již dostupný). Ten je samozřejmě HARDCORE a razantně zvyšuje obtížnost hry ve všech ohledech.

Na začátku hry si zvolíte dvě záporné vlastnosti vaší postavy, nevidíte své zdraví ani staminu, autosave systém je vypnutý, protivníci ještě lepší a dokonce ani ten kompas nemáte. Že vám to nestačí? Jen se nebojte, nefunguje ani rychlé cestování a spousta dalších berliček, které vám usnadňovali přežívání v tomto krutém středověkém RPG!

DLC vyjde již tento čtvrtek, 5. července. Takže máte čtyři dny na hraní! 🙂

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit