A my se tak můžeme těšit na nová dobrodružství, stavbu vesnice, ale i spoustu jiných vychytávek. Jo tak nějak zní oficiální oznámení prvního placeného datadisku k jedné z nejunikátnějších her posledních let.

From the Ashes vás vrhne zpět do malebného (ikdyž válkou zničeného) světa Kingdom Come a vy se tak zhostíte role správce vesnice Přibyslavice. Ta vám byla dána darem za vaše činy a ruku v ruce s tím jde samozřejmě i řada povinností. Nečekejte jen pouhou výstavbu nových budov, ale i rozsuzování sporů, shánění pracovníků a spousty dalších věcí, které by měl správný správce zastávat.

Jak to tak tedy vypadá, tvůrci hry opravdu naslouchají požadavkům fanoušků (vlastní bydlení byla jedna z nejvíce žádaných funkcí hry) a aby toho nebylo málo, přidávají i nový herní mód (na rozdíl od DLC již dostupný). Ten je samozřejmě HARDCORE a razantně zvyšuje obtížnost hry ve všech ohledech.

Na začátku hry si zvolíte dvě záporné vlastnosti vaší postavy, nevidíte své zdraví ani staminu, autosave systém je vypnutý, protivníci ještě lepší a dokonce ani ten kompas nemáte. Že vám to nestačí? Jen se nebojte, nefunguje ani rychlé cestování a spousta dalších berliček, které vám usnadňovali přežívání v tomto krutém středověkém RPG!

DLC vyjde již tento čtvrtek, 5. července. Takže máte čtyři dny na hraní! 🙂

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit


Reklama

Redakční články plus články uživatelů, kteří nechtějí být jmenováni nebo je jejich aktivita ojedinělá. Také souhrn článků od redaktorů, kteří již pro nás nepíší